Zaloguj się

Najciekawsze hatchbacki w 2023 roku - przegląd modeli

< Blog

Najciekawsze hatchbacki w 2023 roku - przegląd modeli

Autor

Michal Macuk

Data

Kategoria

Ogólne

2

 min czytania

Zastanawiasz się nad nowym, miejskim i kompaktowym samochodem, ale wciąż nie możesz się zdecydować? Szukasz korzystnej opcji w wynajmie długoterminowym lub leasingu? Przedstawiamy najbardziej warte uwagi modele hatchbacków w 2023 roku!

Hyundai i30:

Hyundai i30 to samochód oferujący wygodę, styl i konkurencyjne parametry. i30 charakteryzuje się nowoczesnym designem, z dynamicznymi liniami i atrakcyjnym wyglądem. Wnętrze Hyundai i30 jest przestronne i zaprojektowane tak, aby zapewniać komfortową jazdę dla pięciu pasażerów.

Samochód dostępny jest w wersjach z różnymi silnikami, które zapewniają różne poziomy osiągów i efektywności paliwowej. i30 oferuje również zaawansowane systemy bezpieczeństwa.

Volkswagen Golf:

Volkswagen Golf to model hatchback, który zdobył uznanie dzięki swojej jakości, niezawodności i osiągom. Golf charakteryzuje się klasycznym designem, eleganckimi liniami i minimalistycznym wnętrzem o wysokiej jakości wykończeniu.

Volkswagen Golf jest dostępny w wersjach z różnymi silnikami. Golf oferuje również zaawansowane technologie i funkcje bezpieczeństwa, takie jak systemy bezpieczeństwa czynnego, asystent parkowania i system multimedialny z ekranem dotykowym.

Audi A3:

Audi A3 to samochód kompaktowy premium, który wyróżnia się eleganckim designem, wysoką jakością wykonania i zaawansowanymi technologiami. Z zewnątrz A3 prezentuje charakterystyczny grill oraz smukłe proporcje nadwozia. Wnętrze Audi A3 jest luksusowe i starannie zaprojektowane, oferując komfort i wyrafinowanie.

A3 jest dostępne z różnymi silnikami, które zapewniają zarówno dynamiczną jazdę, jak i oszczędność paliwa. Samochód jest wyposażony w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, takie jak systemy unikania kolizji, asystent parkowania i cyfrowe kokpity.

Kia Ceed:

Kia Ceed to model, który oferuje styl, praktyczność i zaawansowane funkcje. Ceed prezentuje nowoczesny design, z dynamicznymi liniami i charakterystycznym grillem. Wnętrze Ceed jest ergonomiczne zaprojektowane, zapewniając wygodę dla pięciu pasażerów.

Samochód oferuje opcje z różnymi silnikami, w tym benzynowymi oraz hybrydowymi, które oferują zarówno oszczędność paliwa, jak i dobre osiągi. Kia Ceed jest również wyposażony w funkcje bezpieczeństwa, takie jak systemy wspomagające utrzymanie pasa ruchu, monitorowanie martwego pola czy ochronę podczas cofania.

Najlepsze hatchbacki znajdziesz w wynajmie długoterminowym i leasingu operacyjnym w Fleet Agency! 

Posiadamy najkorzystniejsze opcje finansowania – sprawdź naszą ofertę!