577 701 301 Zaloguj się

Audi

Kilka informacji o marce

Audi

Audi

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór różnych modeli samochodów Audi dostępnych na rynku europejskim. Oferujemy wynajem długoterminowy, krótkoterminowy oraz leasing samochodów marki Audi zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Audi
Audi
Audi

 / 

Leasing Audi

Audi to jedna z popularniejszych w Polsce marek samochodów. Dla bardzo wielu kierowców marka ta jest synonimem jakości, solidności i bezpieczeństwa. Auta wyprodukowane przez niemiecki koncern Audi nie mogą narzekać na brak zainteresowania – idealnie nadają się zarówno do jazdy po mieście, jak i w dłuższe trasy. Audi znajduje się w czołówce firm, które od samego początku współtworzyły historię światowej motoryzacji. Marka założona została przez Augusta Horcha w 1909 roku, a jej nazwa pochodzi od transkrypcji jego nazwiska. Koncern Audi dokłada wszelakich starań, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom kierowców i wsłuchiwać się w potrzeby rynku, które zmieniają się wraz z upływem czasu. Pierwsze samochody marki Audi opuściły fabrykę w lipcu 1910 r. i natychmiast zdobyły uznanie odbiorców – auta odniosły liczne sukcesy podczas Międzynarodowego Rajdu Alpejskiego w Austrii. Audi jest doskonałym przykładem marki, która od początku swojej działalności systematycznie zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia. Poznaj pełnię możliwości Fleet Agency i już dziś wybierz samochód swoich marzeń!

Wynajem długoterminowy Audi 

Poznaj pełnię możliwości konfiguracji zarówno wymarzonego Audi, jak i warunków finansowania poprzez leasing, wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy w Fleet Agency.

Oferty tej marki