577 701 301 Zaloguj się

Audi

Kilka informacji o marce

Audi

Audi

Audi to jedna z legend niemieckiej motoryzacji. Marka istnieje od 1909 roku. Obecnie jej własnością jest koncern Volkswagen AG, który przejął Audi w 1969 roku. Audi charakteryzuje znane powszechnie logo - cztery styczne koła, które po raz pierwszy pojawiło się na samochodach marki w 1939 roku. Koncern zatrudnia około 85 tysięcy osób na całym świecie. W Polsce auta producenta z Ingolstadt są bardzo popularne - w 2020 roku pojazdy Audi były czwartym najczęściej rejestrowanymi w naszym kraju. Podobnie wysoko marka plasuje się w rankingu najchętniej kupowanych aut.

Audi
Audi
Audi

 / 

Samochody Audi w Fleet Agency

W swoim portfolio Audi ma samochody różnych klas - od SUV-ów po bardziej kompaktowe oraz luksusowe rozwiązania. W Fleet Agency najczęściej spotykanymi modelami, na które decydują się nasi klienci, są Q2 oraz Q3, a także A7. To komfortowe samochody, a ich użytkownicy chwilą je za dynamiczną jazdę, dobre osiągi i rozsądne spalanie paliwa. Dodatkowym atutem samochodów Audi jest ich dostępne bogate wyposażenie. 

Ponadto pojazdy Audi cieszą się świetnym stosunkiem ceny do standardu wykończenia. Dlatego sięgają po nie zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Audi jest wyznacznikiem niemieckiej jakości i nowoczesności, dzięki czemu jest postrzegane jako stabilny wybór dla doświadczonych kierowców na wiele lat. Na mocno konkurencyjnym rynku motoryzacyjnym Audi zdołało wyrobić sobie markę i jest obecne nie tylko na naszych drogach, ale również w sporcie i innych dziedzinach życia. 

Zdobądź swoje Audi

W Fleet Agency oferujemy leasing oraz wynajem długoterminowy Audi

Wybór formalnego sposobu finansowania samochodu zależy od Twoich potrzeb i możliwości. Leasing Audi wiąże się z opłatą wstępną, ponadto sama umowa leasingowa jest zazwyczaj dłuższa od wypożyczenia. Poza tym w przypadku leasingu Audi za ubezpieczenia czy przeglądu odpowiada korzystający z pojazdu, natomiast w wypadku wynajmu długoterminowego odpowiedzialność ta spoczywa na podmiocie, który użycza auto. W Fleet Agency doradzimy, jaka forma będzie najodpowiedniejsza i bliska Twoim potrzebom, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się nowym samochodem Audi.