577 701 301 Zaloguj się

KIA

Kilka informacji o marce

KIA

KIA

KIA oferuje szeroką gamę aut: od kompaktowych samochodów miejskich po przestronne SUV-y i elektryczne pojazdy. Modele takie jak Kia Soul, Kia Forte, Kia Sportage czy Kia Seltos zyskały popularność dzięki swojemu nowoczesnemu wyglądowi, wygodnym wnętrzom i konkurencyjnym osiągom. Oferujemy wynajem długoterminowy, krótkoterminowy oraz leasing samochodów marki KIA zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

KIA
KIA

 / 

Leasing Kia 

Kia Corporation to dynamiczna i innowacyjna marka samochodowa, która wywodzi się z Korei Południowej. Od momentu założenia w 1944 roku, firma Kia stała się jednym z czołowych producentów samochodów na świecie, słynąc z doskonałego połączenia jakości, designu i zaawansowanych technologii. Marka Kia zdobyła sobie uznanie dzięki podejściu do produkcji, które stawia na przystępność cenową bez kompromisów w jakości. Jej samochody charakteryzują się atrakcyjnym designem, zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. KIA nieustannie dąży do doskonalenia swoich produktów, wprowadzając na rynek coraz to bardziej zaawansowane modele. Poznaj pełnię możliwości Fleet Agency i już dziś wybierz samochód swoich marzeń!

Wynajem długoterminowy Kia

Poznaj pełnię możliwości konfiguracji Kia, jak i warunków finansowania poprzez leasing, wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy w Fleet Agency.