577 701 301 Zaloguj się
Fleet Agency

O nas

Na rynku motoryzacyjnym jesteśmy obecni od 2018 roku. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, którzy poszukują samochodów w ramach atrakcyjnych form finansowania. Auto to dziś środek transportu, bez którego trudno wyobrazić sobie prowadzenie firmy czy wygodne życie. Wiemy jednak, że ceny nowych pojazdów są wysokie, co jednak nie powinno oznaczać, że musisz rezygnować ze swoich marzeń. W Fleet Agency umożliwiamy zdobycie upragnionego samochodu na korzystnych warunkach, bez inwestowania dużych środków czy potrzeby sięgania po kredyt.

5.0

Tylko pozytywne opinie na Google

ponad 5 tyś.

Polubień na Facebook

Doradztwo Fleet Agency stawiane jest na wysokim poziomie, aby Klienci czuli się bezpiecznie, swobodnie i komfortowo wybierając nowy samochód.

Grupa na Facebook zobacz grupę na FB

Twórcy Fleet Agency

Jakub Kirzyński

Jakub Kirzyński

Założyciel firmy i prezes zarządu. Doskonale znany w branży motoryzacyjnej. Od dwóch lat odpowiedzialny za rozwój największej w Polsce grupy facebook’owej o tej tematyce: „Leasing, cesje leasingów, wynajem długoterminowy.”. Grupa ta zrzesza ponad 60 tysięcy osób zainteresowanych branżą samochodową i leasingową. Jakub specjalizuje się w zakupie pojazdów, leasingach operacyjnych, wynajmach długoterminowych. Pozyskiwanie nowości pojawiających się w branży jest dla niego świetnym sposobem na wolne chwile.

Michał Macuk

Michał Macuk

Członek zarządu spółki. Od 7 lat działający w branży finansowej i ubezpieczeniowej. Jego specjalnością są tematy związane z wynajmem długoterminowym. Prywatnie związany jest z motosportem. Kiedyś jako zawodnik, teraz w czasie wolnym od swoich biznesowych projektów, spełnia się w roli managera motocyklowego zespołu Wójcik Junior Racing Team.

Leasing operacyjny

Wygodne formy finansowania

Leasing finansowy, operacyjny, wynajem długo- i krótkoterminowy - każda z tych opcji ma swoje zalety, które odpowiadają innym potrzebom firmy lub osoby prywatnej. Wybrana forma może wydawać się skomplikowany - jesteśmy po to, aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości, odpowiedzieć na każde pytanie i pomóc w razie potrzeb. Współpracujemy ze sprawdzonymi bankami, które szybko weryfikują wnioski naszych klientów. W ten sposób samochód możesz otrzymać nawet po 7 dniach od złożenia wniosku. Tak szybko nie działa nikt na rynku.

Ponad 30 marek w ofercie

Dziesiątki modeli samochodów francuskich, niemieckich, amerykańskich, brytyjskich czy z rynku azjatyckiego o zróżnicowanej charakterystyce - od typowych miejskich, przez auta klasy premium, SUV-y, po pojazdy dostawcze i terenowe. W Fleet Agency znajdziesz większość popularnych modeli. To jednak nie wszystko. Jako pośrednik w umowach leasingowych i wynajmie zależy nam na Twoich preferencjach. Wystarczy, że zasugerujesz nam konkretny samochód, a my zorganizujemy możliwość jego finansowania w ramach najmu lub leasingu.

0

zadowolonych klientów

0

marek

10

banków

Wsparcie specjalistów i bezpieczeństwo

We Fleet Agency pracujemy dla Ciebie. Pomagamy na każdym etapie wynajmu/leasingu, przy poszukiwaniach odpowiedniego samochodu, wypełnianiu wniosku i ostatecznym wydaniu pojazdu. Dzięki temu masz pewność, że wszystko jest załatwione zgodnie z procedurami, a w pełni sprawny samochód będzie wkrótce do Twojej dyspozycji.

Usługi

Jak działamy

Przekonaj się, jak szybko możesz zdobyć wymarzony samochód w ramach atrakcyjnego finansowania

Znajdź auto, które Cię interesuje

W naszej ofercie jest ponad 30 marek
i dziesiątki modeli do wyboru.

Wybierz model finansowania

Lub skorzystaj z naszego profesjonalnego doradztwa.

Podpisz umowę

I ciesz się nowym, wymarzonym autem od zaraz.

Zadzwoń teraz

577 701 301

Jesteśmy najszybsi w Polsce
Możesz mieć wybrany samochód nawet w 7 dni

Dla kogo pasuje?

Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy samochodu to alternatywa dla firm, które chcą wygodnie zarządzać swoją flotą. Auto w ramach takiej umowy pozostaje własnością wypożyczającego, ale firma może z niego korzystać wedle własnego uznania. Warto wiedzieć, od czego zależy koszt takiego rozwiązania i jakie są jego zalety - więcej na ten temat poniżej.

Czytaj więcej
Dla kogo pasuje?

Leasing operacyjny

Leasing to atrakcyjna forma finansowania samochodu, z której korzystać mogą zarówno firmy, jak i osoby fizyczne. Dlaczego tak często z niego korzystamy? Jakie są najważniejsze zalety leasingu? Więcej na ten temat w poniższym tekście.

Czytaj więcej