577 701 301 Zaloguj się

Volkswagen

Kilka informacji o marce

Volkswagen

Volkswagen

Volkswagen to marka o długiej historii, rozpoznawalnym logo i szerokim portfolio pojazdów. Jej zaangażowanie w rozwijanie nowoczesnych technologii i dbałość o ekologię przyczyniają się do jej trwałej pozycji na rynku motoryzacyjnym. Oferujemy wynajem długoterminowy, krótkoterminowy oraz leasing samochodów marki Volkswagen zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Volkswagen
Volkswagen

 / 

Leasing Volkswagen

Volkswagen to niemiecka marka samochodowa z wieloletnią historią i rozpoznawalnym logo w formie liter "V" i "W". Volkswagen oferuje szeroką gamę samochodów osobowych, od kompaktowych modeli, takich jak Volkswagen Golf i Volkswagen Polo, po większe pojazdy, takie jak Volkswagen Passat. Volkswagen jest zaangażowany w rozwój nowoczesnych technologii w przemyśle samochodowym. Marka jest znana z innowacyjnych rozwiązań, takich jak technologie związane z napędem elektrycznym i hybrydowym, a także zaawansowane systemy multimedialne. Volkswagen wprowadził na rynek wiele nowatorskich konceptów i prototypów, jednym z nich był elektryczny mikrobus Volkswagen ID. Buzz. Jeśli marzysz o tym, by zasiąść za kółkiem pełnego temperamentu auta Volkswagen - dobrze trafiłeś. 

Wynajem długoterminowy Volkswagen

Poznaj pełnię możliwości konfiguracji zarówno wymarzonego samochodu marki Volkswagen, jak i warunków finansowania poprzez leasing, wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy w Fleet Agency.