577 701 301 Zaloguj się

Porsche

Kilka informacji o marce

Porsche

Porsche

We Fleet Agency możesz stać się posiadaczem Porsche. To bardzo atrakcyjna forma finansowania, biorąc pod uwagę fakt za jak niewiele można mieć sportowe auto z prawdziwego zdarzenia. Każda umowa to indywidualny przypadek, do którego Fleet Agency rozpatruje indywidualnie. Głównymi zaletami najmu długoterminowego w naszej firmie są stałe, bez możliwości nagłej zmiany podczas trwania umowy oraz brak obciążenia zdolności kredytowej.

Porsche

 / 

Wynajem długoterminowy Porsche

W naszej ofercie jest dostępny wynajem długoterminowy samochodów sportowych, a w tym marki Porsche. Jedną z ciekawszych ofert jest model 718 Cayman z benzynowym 2-litrowym silnikiem turbodoładowanym o mocy 300 KM. Samochód ma napęd na tylne koła oraz automatyczną skrzynię dwusprzęgłową. Auto z takim silnikiem osiąga pierwszą setkę w zaledwie 5,3 s, a jego prędkość maksymalna to aż 275 km/h.

Porsche wynajem długoterminowy – koszty

We Fleet Agency możesz stać się posiadaczem takiego auta bez jakiejkolwiek wpłaty wstępnej. Dzięki czemu klient nie musi martwić się o ukryte opłaty, tylko spłaca miesięczne raty. To bardzo atrakcyjna forma finansowania, biorąc pod uwagę fakt za jak niewiele można mieć sportowe auto z prawdziwego zdarzenia. Każda umowa to indywidualny przypadek, do którego Fleet Agency rozpatruje indywidualnie. Głównymi zaletami najmu długoterminowego w naszej firmie są stałe, bez możliwości nagłej zmiany podczas trwania umowy oraz brak obciążenia zdolności kredytowej.

Sam wynajem Porsche to nie wszystko, co oferujemy. Nasza firma jest w stanie zorganizować inne formy finansowania takiego auta, jak: kredyt, leasing czy płatność gotówką. Oferujemy też opony w atrakcyjnych cenach, a także pakiet mycia auta na myjniach ręcznych w jednej z 300 myjni dostępnych w całej Polsce.