577 701 301 Zaloguj się

Maxus

Kilka informacji o marce

Maxus

Maxus

Pojazdy Maxus są znane z ich wszechstronności i wielofunkcyjności. Furgony i mikrobusy tej marki są projektowane z myślą o różnych zastosowaniach, od przewozu towarów po przewóz pasażerów, co czyni je popularnymi wśród przedsiębiorców i flot samochodowych. Prowadzisz firmę transportową, a może świadczysz usługi logistyczne? Oferujemy wynajem długoterminowy, krótkoterminowy oraz leasing samochodów marki Maxus zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Maxus
Maxus

 / 

Leasing Maxus

Maxus to marka motoryzacyjna specjalizująca się w produkcji i sprzedaży samochodów dostawczych oraz pojazdów elektrycznych. Marka Maxus jest częścią chińskiego koncernu SAIC Motor Corporation Limited, który jest jednym z największych producentów samochodów na świecie. Maxus, początkowo znana jako LDV (Leyland DAF Vans), została nabyta przez SAIC Motor Corporation w 2009 roku. Maxus zawsze stara się być na czele innowacji w branży motoryzacyjnej. Wprowadza nowoczesne technologie, takie jak zaawansowane systemy bezpieczeństwa, rozwiązania z zakresu autonomii pojazdów oraz efektywne rozwiązania do ładowania samochodów elektrycznych. Poznaj pełnię możliwości Fleet Agency i już dziś wybierz samochód swoich marzeń!

Wynajem długoterminowy Maxus

Poznaj pełnię możliwości konfiguracji Maxus, jak i warunków finansowania poprzez leasing, wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy w Fleet Agency.