577 701 301 Zaloguj się

Jaguar

Kilka informacji o marce

Jaguar

Jaguar

Jaguar znany jest przede wszystkim z tworzenia samochodów o wyjątkowym stylu i klasie, które łączą w sobie sportową dynamikę z luksusem. Firma zdobyła sobie uznanie dzięki modelom sportowym, takim jak legendarny Jaguar E-Type, który jest uznawany za jeden z najpiękniejszych samochodów wszech czasów. Oferujemy wynajem długoterminowy, krótkoterminowy oraz leasing samochodów marki Jaguar zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Jaguar
Jaguar

 / 

Leasing Jaguar

Jaguar to renomowana brytyjska marka samochodów luksusowych i sportowych, która od wielu lat zdobywa uznanie na całym świecie. Jej historia sięga 1922 roku, kiedy to firma powstała jako Swallow Sidecar Company, specjalizująca się w produkcji bocznych wózków motocyklowych. Później przekształciła się w Jaguar Cars, a nazwa ta stała się synonimem elegancji, wyjątkowego designu oraz imponujących osiągów w świecie motoryzacji. Charakterystyczne cechy marki to agresywnie zarysowane linie, charakterystyczny grill oraz elegancka sylwetka. W miarę upływu lat, Jaguar wprowadzał nowoczesne technologie, nie rezygnując jednak z tradycyjnej brytyjskiej klasy. Modele marki wyposażone są w zaawansowane systemy bezpieczeństwa i rozrywki, innowacyjne silniki oraz systemy napędu, które pozwalają na osiągnięcie znakomitej dynamiki zarówno na torze, jak i na drodze. Poznaj pełnię możliwości Fleet Agency i już dziś wybierz samochód swoich marzeń!

Wynajem długoterminowy Jaguar 


Poznaj pełnię możliwości konfiguracji Jaguar, jak i warunków finansowania poprzez leasing, wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy w Fleet Agency.