577 701 301 Zaloguj się

Dodge

Kilka informacji o marce

Dodge

Dodge

W gamie modelowej Dodge można znaleźć różne rodzaje samochodów, takie jak sedany, coupé, vany i SUV-y. Dodge oferuje szeroką gamę opcji i wyposażenia, które umożliwiają Klientom dostosowanie swojego samochodu do swoich preferencji i potrzeb. Oferujemy wynajem długoterminowy, krótkoterminowy oraz leasing samochodów marki Dodge zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Dodge
Dodge

 / 

Leasing Dodge

Dodge to amerykańska marka samochodów, która jest znana z produkcji potężnych, sportowych i wydajnych pojazdów. Marka ta ma długą historię sięgającą roku 1900 i od tego czasu zdobyła sobie renomę jako jeden z czołowych producentów samochodów w Stanach Zjednoczonych. Charakterystyczną cechą marek Dodge jest ich agresywny wygląd i mocne silniki, które dostarczają niezapomnianych wrażeń podczas jazdy. Dodge słynie z produkcji samochodów o wysokiej wydajności, które są często wyposażone w silniki o dużej pojemności z dużą mocą. Modele takie jak Dodge Charger, Challenger i Viper są ikonami mocy i szybkości.

Wynajem długoterminowy Dodge

Jeśli marzysz o tym, by zasiąść za kółkiem pełnego temperamentu Dodge - dobrze trafiłeś. Poznaj pełnię możliwości konfiguracji zarówno wymarzonego samochodu marki Dodge, jak i warunków finansowania poprzez leasing, wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy w Fleet Agency.