577 701 301 Zaloguj się

Chevrolet

Kilka informacji o marce

Chevrolet

Chevrolet

Oferujemy długoterminowy wynajem lub leasing operacyjny pojazdów marki Chevrolet. Bogaty wybór modeli, dostępnych wyłącznie w Fleet Agency.

Chevrolet
Chevrolet

 / 

Leasing Chevrolet

Chevrolet to amerykańska marka motoryzacyjna z ponad stuletnią tradycją, od zawsze powiązana z koncernem General Motors, do którego należy obecnie. Chevrolet znajduje się w ścisłej czołówce pod względem liczby sprzedanych aut osobowych. Szczycić się może jednymi z najlepszych muscle car oraz znane każdemu auta sportowe, takie jak Corvette i Camaro. Chevrolet słynie obecnie także ze swoich niezawodnych silników V8. Ich podstawowa konstrukcja opiera się na projektach, nad którymi pracowano jeszcze w latach 50 - od tamtej pory udoskonalano je jednak wiele razy.

Wynajem długoterminowy Chevrolet

Chevrolet w 2018 roku zajął siódme miejsce na liście najchętniej wybieranych marek motoryzacyjnych na świecie. W ciągu ponad stu lat swojego istnienia stał się także jednym z największych producentów samochodów na świecie. W 2004 roku firma nieco odświeżyła swoje logo - dotychczasowy symbol nabrał wtedy złotej barwy i od tamtej pory właśnie w takiej formie trafia na maski wszystkich pojazdów. Chevrolet produkuje zarówno samochody rodzinne, jak i pickupy czy auta sportowe.