577 701 301 Zaloguj się

Najpopularniejsze samochody dostawcze

Autor

Michal Macuk

Data

Kategoria

Ogólne

2

 min czytania

Rynek samochodów dostawczych stale się rozwija. Według analiz PZPM od początku 2023 r. przybyło 64 522 nowo zarejestrowanych pojazdów dostawczych - wzrost o 3,7% (+2 286 szt.) r/r.

Jeżeli rozważasz zakup samochodu dostawczego, zapraszamy Cię do lektury naszego artykułu, gdzie prezentujemy modele popularnych dostawczaków. 

Samochody dostawcze – najpopularniejsze dostawczaki

Popularność samochodów dostawczych do 3.5 tony wynika z ich funkcjonalności oraz praktyczności. Samochody te cechują się niewielkimi gabarytami i gwarantują ładowność, która w pełni wystarcza większości firm działającym w różnych sektorach gospodarczych.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze modele samochodów dostawczych.

Ford Transit Van

Ford Transit Van oferuje znaczną przestrzeń ładunkową oraz wiele innowacyjnych rozwiązań. Możliwość wyboru napędu na wszystkie koła i zastosowanie technologii hybrydowej to cechy, które wyróżniają ten model. Ważnym atutem Forda Transita jest także nowoczesne wyposażenie, które obejmuje zaawansowane technologie bezpieczeństwa, systemy multimedialne oraz innowacyjne rozwiązania ułatwiające prowadzenie i parkowanie.

Mercedes Sprinter

Mercedes Sprinter to flagowy model wśród samochodów dostawczych produkowanych przez niemieckiego producenta Mercedes-Benz. Sprinter charakteryzuje się zrównoważonym połączeniem przestronności i funkcjonalności. Dostępne są różne wersje i rozmiary, co pozwala dostosować pojazd do różnorodnych potrzeb biznesowych.

Iveco Daily

Iveco Daily to popularny model samochodu dostawczego produkowanego przez włoską firmę Iveco. Ten wszechstronny van zyskał uznanie wśród przedsiębiorców poszukujących solidnego i praktycznego pojazdu do codziennych zadań transportowych. Oferuje zaawansowane rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, takie jak systemy kontroli trakcji czy asystent pasa ruchu. Nowoczesne silniki, również dostępne w wersji z napędem na wszystkie koła, gwarantują osiągi i efektywność paliwową.

Chcesz poznać aktualną ofertę nowych samochodów dostawczych?

Skontaktuj się z nami, a nasz doradca oddzwoni i pomoże wybrać Ci najlepszy samochód dla Twoich potrzeb.

Szybki kontakt: 
tel: 577 701 301
mail: kontakt@fleetagency.pl