fbpx

Wynajem długoterminowy Mercedes

Oferujemy wynajem długoterminowy aut marki Mercedes. Jedną z ciekawszych ofert jest średniej wielkości SUV GLC w wersji silnikowej 200d. Auto w takiej odmianie dysponuje 2-litrowym silnikiem Diesla o mocy 163 KM. Samochód osiąga pierwszą setkę już w 8,9 s. Średnie zużycie paliwa w tej jednostce napędowej według danych producenta to od 5,2 do 5,4 l/100 km. W aucie standardowo dostępna jest nowoczesna i precyzyjna 9-biegowa skrzynia automatyczna.

Mercedes wynajem długoterminowy, ile to kosztuje?

Naszym celem jest odnalezienie najkorzystniejszego rozwiązanie dla każdego klienta. Minimalny okres trwanie umowy to 18 miesięcy. Wysokość rat nie zmienia się w trakcie trwania umowy, dzięki czemu możesz z góry zaplanować swój budżet. Nie wymagamy również wpłaty wstępnej, aczkolwiek im wyższą kwotę wpłacisz na początku, tym niższa będzie rata za najem długoterminowy.

Sam wynajem Mercedesa to nie wszystko, co oferujemy. Nasza firma jest w stanie zorganizować również inne atrakcyjne formy finansowania tego modelu takie jak: kredyt, leasing czy płatność gotówką. Oferujemy też opony w atrakcyjnych cenach, a także pakiet mycia auta na myjniach ręcznych w jednej z 300 myjni dostępnych w całej Polsce. Zapewniamy również doradztwo w zakresie utrzymania floty samochodowej oraz wyboru najlepszych rozwiązań dla potrzeb i możliwości twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej szczegółów i wybrać atrakcyjny wynajem długoterminowy Mercedes dla swojej firmy.