fbpx
Dostarczamy samochód
Twoich marzeń.
Oferujemy:
- leasing operacyjny i konsumencki
- najem długoterminowy
- zakupy za gotówkę

Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy aut, czyli pochodna leasingu to na polskim rynku dość nowa alternatywa dla finansowania samochodów. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że jako Fleet Agency oferujemy taką formę finansowania, aby nasi Klienci mogli korzystać z czegoś ponadstandardowego i otrzymać najciekawszą ofertę oraz najwyższą jakość obsługi.

Wynajem długoterminowy samochodów, jak to działa?

Korzystając z wynajmu długoterminowego auta we Fleet Agency otrzymamy niższe raty niż korzystając z najmu tego samego auta w salonie. Co istotne, nasza oferta długoterminowego najmu samochodów obejmuje ubezpieczenie oraz serwis. W związku z powyższym wynajem luksusowych aut w naszej firmie jest korzystniejszy niż u konkurencji. Ponadto każda z osób zainteresowanych naszą ofertą wynajmu aut długoterminowo ma możliwość kompleksowej usługi. Oznacza to, że może zgłosić się do nas z wybranym autem po finansowanie, jak i gotowym finansowaniem po sam samochód. Jesteśmy w stanie znaleźć dla takiej osoby ponadprzeciętną i unikatową wersję wyposażenia.

Co istotne każdy klient decydujący się na wynajem auta luksusowego w naszej firmie ma również możliwość wyboru innej formy finansowania. Oferujemy między innymi: kredyty, pożyczki leasingowe, płatności gotówką, a także wynajem długoterminowy samochodu. Jesteśmy w stanie zorganizować także ubezpieczenie komunikacyjne, GAP, a nawet zaoferować atrakcyjną polisę na życie.

Wynajem samochodów luksusowych i nie tylko

W palecie dostępnych marek aut, w przypadku których można skorzystać z wynajmu długoterminowego, leasingu lub zakupu za pośrednictwem naszej firmy są między innymi takie marki jak: Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Iveco, Jaguar, Jeep, Bentley, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Rolls-Royce, Ferrari oraz wiele innych.

Nie ważne czy klient szuka rodzinnego kombi, ekonomicznego hatchbacka, ekskluzywnej limuzyny czy nowoczesnego SUV-a, jesteśmy w stanie zorganizować dla niego niemal każde auto w korzystnym finansowaniu. Możemy też przygotować oferty nawet na sportowe samochody egzotycznych marek. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Nasza firma jest bardzo elastyczna i jest w stanie spełnić nawet największe wymagania Klientów.

Najem samochodów, kompleksowe doradztwo motoryzacyjne

Decydując się na wynajem długoterminowy samochodów w naszej firmie klient otrzymuje możliwość skorzystania z kompleksowego doradztwo motoryzacyjnego. Jesteśmy w stanie pomóc mu nie tylko przy wyborze optymalnej dla niego formy finansowania, ale także przy dobraniu odpowiedniego modelu auta. Jeżeli dana osoba nie ma sprecyzowanych wymagań co do samochodu, my przeprowadzamy badania potrzeb i dostosowujemy wybór do konkretnych środków finansowych.

Co istotne każdy klient może liczyć na nasze doradztwo również po zakupie samochodu. Wiele osób potrzebujemy pomocy po sfinalizowaniu współpracy z firmą pośredniczącą, jednakże nasi Klienci mogą skorzystać z naszej pomocy także po zawiązaniu umowy z podmiotem finansującym. Zależy nam na tym, aby klient ponownie skorzystał z naszych usług. Właśnie dlatego równie priorytetowo traktujemy klientów nowych, jak i tych, którzy korzystają z naszych usług od dłuższego czasu. Budowanie długotrwałych relacji jest dla nas bardzo ważnym punktem współpracy.

Długoterminowy wynajem samochodów i inne nasze usługi

Wybierając usługę długoterminowego wynajmu samochodu lub innego sposobu finansowania w naszej firmie, klient ma możliwość zakupu ubezpieczenia oraz w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli opony u dealera wybranej marki samochodu, w sklepach internetowych lub stacjonarnych są zbyt drogie, my jesteśmy w stanie zaoferować komplet zimowy oraz letni w rozsądniejszych kwotach. Wybierając najem luksusowych aut oferujemy również wykup specjalnego pakietu umożliwiającego korzystanie z myjni ręcznych w całej Polsce. Tego typu usługa oferowana jest przez nas w przypadkach wyboru innego finansowania auta, a także niezależnie.

Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich naszych usług. Niezależnie od tego na jakie nowe auto klient chce się zdecydować, może liczyć na naszą fachową pomoc i doradztwo – zarówno pod kątem wyboru modelu jak i jego finansowania.

Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej szczegółów i wybrać atrakcyjny wynajem długoterminowy auta dla swojej firmy.