577 701 301 Zaloguj się

Seat

Kilka informacji o marce

Seat

Seat

SEAT (Sociedad Española de Automóviles de Turismo) to powstała z inicjatywy Hiszpańskiego Instytutu Przemysłowego, banków i koncernu Fiat w 1950 roku firma motoryzacyjna. Siedziba SEAT-a oraz główna fabryka firmy znajduje się w Hiszpanii, w Martorell. Kontrolę nad marką SEAT w 1986 przejął koncern Volkswagen AG. Od 2002 roku SEAT, wraz z kilkoma innymi markami, należy do Grupy Volkswagena. Obecnie samochodu SEAT trafiają do konsumentów 75 krajach na świecie, a sama firma zatrudnia niespełna 15 tysięcy osób.

Seat

 / 

Samochody Seat w Fleet Agency

Samochody SEAT od lat są popularne w naszym kraju, gdzie trafiły na początku lat 90. - szybko stały się rozpoznawalne dzięki charakterystycznej żółtej karoserii. Co roku Polacy kupują kilkanaście tysięcy nowych pojazdów, co jest jednoznacznym dowodem na jakość hiszpańskiego producenta. SEAT oznacza więc precyzję wykonania oraz niską awaryjność. Dzięki temu użytkownicy SEAT-ów mogą cieszyć się swoimi samochodami przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dużych kosztów.

Najpopularniejszymi modelami marki obecnie są Ibiza, Leon czy Arona. SEAT celuje w segment mniejszych samochodów dostępnych dla każdego, rzadziej tworząc pojazdy klasy premium. W porównaniu ze świetnymi parametrami jezdnymi SEAT oferuje spory komfort w rozsądnej cenie, dlatego tak chętnie sięgają po nie osoby prywatne, jak i firmy. Połączenie hiszpańskiej kreatywności i niemieckiej solidności dało auta, które są cenione za komfort, dynamikę i sprawne prowadzenie. 

SEAT - samochody z charakterem

Zdobądź upragniony pojazd z pomocą Fleet Agency

Poszukujesz typowego miejskiego auta, które będzie wiernie służyć przez kilka lat? Chcesz użytkować pojazd bez ograniczeń i bez potrzeby wykładania ogromnej kwoty na start? Rozważ leasing lub wynajem długoterminowy, który oferujemy w Fleet Agency. Bez względu na to, jaka forma finansowania Cię interesuje, z nami znajdziesz swój wymarzony model SEAT-a na dogodnych warunkach. Nie zwlekaj, zgłoś się do nas, a wybierzemy najkorzystniejszy sposób - skrojony na miarę Twoich potrzeb i możliwości.