577 701 301 Zaloguj się

Mercedes

Kilka informacji o marce

Mercedes

Mercedes

Samochody marki Mercedes są znane z eleganckiego i wyrafinowanego designu. Charakteryzują się eleganckimi liniami i starannie przemyślanym projektem, który przyciąga uwagę. Oferujemy wynajem długoterminowy, krótkoterminowy oraz leasing samochodów marki Mercedes zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Mercedes
Mercedes
Mercedes

 / 

Leasing Mercedes

Mercedes-Benz, to jedna z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych marek samochodów na świecie. Marka ta jest znana jest z wykorzystywania zaawansowanych technologii oraz bogatej historii. Mercedes-Benz jest częścią koncernu Daimler AG i oferuje szeroką gamę pojazdów, od limuzyn i samochodów sportowych po SUV-y i pojazdy elektryczne. Mercedes to marka, która łączy tradycję z nowoczesnością, a jej samochody są symbolem prestiżu i wyrafinowania. To marka, która od dziesięcioleci ustanawia standardy w przemyśle motoryzacyjnym i nadal pozostaje jednym z najbardziej pożądanych wyborów w świecie samochodów luksusowych. Mercedes aktywnie dąży również do zmniejszenia swojego wpływu na środowisko naturalne i rozwija pojazdy elektryczne oraz hybrydowe, aby promować ekologiczną mobilność. Jeśli marzysz o tym, by zasiąść za kółkiem eleganckiego Mercedesa - dobrze trafiłeś.

Wynajem długoterminowy Mercedes

Poznaj pełnię możliwości konfiguracji Mercedes, jak i warunków finansowania poprzez leasing, wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy w Fleet Agency.

Oferty tej marki