577 701 301 Zaloguj się

Mazda

Kilka informacji o marce

Mazda

Mazda

Mazda to marka, która łączy japońską precyzję inżynieryjną z pasją do projektowania i radością z jazdy. Jej samochody są doceniane przez klientów na całym świecie zarówno za wydajność, jak i za estetykę. Oferujemy wynajem długoterminowy, krótkoterminowy oraz leasing samochodów marki Mazda zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Mazda
Mazda

 / 

Leasing Mazda

Mazda to japońska marka samochodów, znana z produkcji pojazdów, które łączą wyrafinowany design, zaawansowaną technologię oraz radość z jazdy. Od momentu założenia w 1920 roku, firma Mazda rozwinęła się w jednego z czołowych producentów samochodów na świecie. Marka znana jest ze swojego unikalnego podejścia do projektowania i inżynierii. Mazda promuje japońską koncepcję Jinba Ittai w projektowaniu swoich samochodów. Oznacza ona dosłownie "jazdę jako jedność jeźdźca i konia" i odnosi się do dążenia marki do stworzenia pojazdów, które zapewniają kierowcy i pasażerom uczucie zjednoczenia z samochodem, co przekłada się na przyjemność z jazdy. Mazda słynie z charakterystycznego designu, który ma na celu nadanie pojazdom wyrazistego wyglądu i wyrafinowanego charakteru, odzwierciedlając dynamikę i energię. Mazda zobowiązuje się również do zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko naturalne. Firma pracuje nad wprowadzeniem coraz bardziej ekologicznych technologii. Poznaj pełnię możliwości Fleet Agency i już dziś wybierz samochód swoich marzeń!

Wynajem długoterminowy Mazda

Poznaj pełnię możliwości konfiguracji Mazda, jak i warunków finansowania poprzez leasing, wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy w Fleet Agency.