577 701 301 Zaloguj się

Lexus

Kilka informacji o marce

Lexus

Lexus

Samochody Lexus wyróżniają się wysokim poziomem wygody i komfortu. Marka skupia się na zapewnieniu pasażerom luksusowego doświadczenia podróżowania, oferując wyjątkowe wyposażenie, wykończenie wnętrza wysokiej jakości i cichą jazdę. Oferujemy wynajem długoterminowy, krótkoterminowy oraz leasing samochodów marki Lexus zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Lexus
Lexus

 / 

Leasing Lexus

Lexus to japońska marka samochodów premium znana z doskonałego połączenia luksusu, jakości wykonania i zaawansowanych technologii. Jest to marka należąca do koncernu Toyota, która została stworzona z myślą o konkurencji z luksusowymi europejskimi producentami samochodów. Lexus jest pionierem w dziedzinie zaawansowanych technologii. Modele tej marki często wprowadzają innowacyjne rozwiązania, takie jak zaawansowane systemy bezpieczeństwa, asystenci kierowcy, systemy hybrydowe oraz nowoczesne interfejsy multimedialne. Marka Lexus jest symbolem elegancji, technologii i wyjątkowego komfortu w świecie samochodów premium. Poznaj pełnię możliwości Fleet Agency i już dziś wybierz samochód swoich marzeń!

Wynajem długoterminowy Lexus

Poznaj pełnię możliwości konfiguracji Lexus, jak i warunków finansowania poprzez leasing, wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy w Fleet Agency.