577 701 301 Zaloguj się

Honda

Kilka informacji o marce

Honda

Honda

Samochody Honda są powszechnie doceniane za ich oszczędność paliwa, wydajność i komfort jazdy. Marka słynie z wprowadzania nowatorskich rozwiązań, takich jak technologia VTEC (Variable Valve Timing and Lift Electronic Control), która poprawia wydajność silnika oraz oszczędność paliwa. Oferujemy wynajem długoterminowy, krótkoterminowy oraz leasing samochodów marki Honda zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Honda
Honda
Honda

 / 

Leasing Honda

Honda to japońska marka motoryzacyjna, znana z produkcji wysokiej jakości samochodów, motocykli oraz różnego rodzaju silników. Została założona w 1948 roku przez Soichiro Hondę i Takeo Fujisawę, a jej siedziba mieści się w Tokio, Japonia. Honda zdobyła uznanie na całym świecie dzięki innowacyjnym technologiom, niezawodności oraz zaawansowanemu designowi swoich pojazdów. Innowacyjność, niezawodność i zaangażowanie w tworzenie ekologicznych rozwiązań to kluczowe cechy marki Honda, która kontynuuje swoją misję dostarczania klientom wysokiej jakości pojazdów, przyczyniając się jednocześnie do ochrony środowiska naturalnego. Poznaj pełnię możliwości Fleet Agency i już dziś wybierz samochód swoich marzeń!

Wynajem długoterminowy Honda

Poznaj pełnię możliwości konfiguracji Honda, jak i warunków finansowania poprzez leasing, wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy w Fleet Agency.