577 701 301 Zaloguj się

Ford

Kilka informacji o marce

Ford

Ford

Wynajem długoterminowy Ford to atrakcyjna oferta skierowana do przedsiębiorców pragnących zorganizować własną flotę nowoczesnych samochodów Ford Mondeo czy Ford Focus. Wynajem długoterminowy jest wygodną alternatywą dla leasingu i kredytu, gdyż nie wiąże się z dodatkowym oprocentowaniem, a dopełnienie wszelkich formalności zajmuje jedynie 1-5 dni. Oprócz tego klient zainteresowany długoterminowym wynajmem samochodu może wybierać spośród wielu dostępnych pojazdów, także najnowszych modeli Ford Focus i Ford Mondeo. Wynajem długoterminowy dotyczy aut nowych i używanych, jednak nie starszych niż pół roku, do 10 tysięcy kilometrów przebiegu.

Ford
Ford

 / 

Wynajem długoterminowy Ford

Wynajem długoterminowy Ford to atrakcyjna oferta skierowana do przedsiębiorców pragnących zorganizować własną flotę nowoczesnych samochodów Ford Mondeo czy Ford Focus. Wynajem długoterminowy jest wygodną alternatywą dla leasingu i kredytu, gdyż nie wiąże się z dodatkowym oprocentowaniem, a dopełnienie wszelkich formalności zajmuje jedynie 1-5 dni. Oprócz tego klient zainteresowany długoterminowym wynajmem samochodu może wybierać spośród wielu dostępnych pojazdów, także najnowszych modeli Ford Focus i Ford Mondeo. Wynajem długoterminowy Ford dotyczy aut nowych i używanych, jednak nie starszych niż pół roku, do 10 tysięcy kilometrów przebiegu.

Wynajem długoterminowy Ford z Fleet Agency – sprawdź, co możesz zyskać!

Pragniesz zorganizować dla swojej firmy flotę złożoną z samochodów Ford Mondeo? Wynajem długoterminowy to rozwiązanie, które przyniesie Ci mnóstwo korzyści! Decydując się na tę opcję, możesz zachować płynność finansową firmy i nie obciążać swojej zdolności kredytowej, a przy tym korzystać przez 24-60 miesięcy z najnowszych samochodów Ford. Wynajem długoterminowy z Fleet Agency to minimum formalności i maksimum zadowolenia! Brzmi zbyt pięknie? Więc co powiesz na stałe raty wynajmu pozwalające na dokładne zaplanowanie budżetu firmy oraz możliwość pominięcia wpłaty wstępnej i dobór atrakcyjnych pakietów, takich jak ubezpieczenie, serwis, wymiana opon czy auto-detailing? To wszystko możemy zaplanować w stworzonej indywidualnie ofercie, którą dobierzemy po przeanalizowaniu Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Oferty tej marki