577 701 301 Zaloguj się

Citroen

Kilka informacji o marce

Citroen

Citroen

Marka słynie z praktycznego podejścia do produkcji pojazdów, a samochody Citroen dedykowane są przede wszystkim osobom poszukującym ekonomicznego i funkcjonalnego auta. Oferujemy wynajem długoterminowy, krótkoterminowy oraz leasing samochodów marki Citroen zarówno dla firm jak i osób prywatnych.

Citroen
Citroen

 / 

Leasing Citroen

Citroen to jedna z najbardziej lubianych przez Polaków marek samochodów, która wzbudza jednoznaczne skojarzenia z wysokim komfortem jazdy. Francuski koncern od samego początku swojej działalności przykładał ogromną wagę do tego właśnie aspektu i dokładał wszelkich starań, aby wprowadzane rozwiązania służyły wygodzie zarówno kierowców, jak i pasażerów. W ciągu pierwszych dziesięciu lat Citroen stał się jedną z największych firm samochodowych na świecie. Fabryki Citroena produkują samochody o każdym rodzaju nadwozia - wśród produkowanych pojazdów należy wymienić crossovery, hatchbacki, furgony, kombi oraz sedany. Citroen słynie z tworzenia samochodów o unikalnym stylu, które wyróżniają się na drodze. Ich modele są często rozpoznawalne dzięki dynamicznym i zaokrąglonym kształtom oraz ekskluzywnym elementom wykończenia. Marka Citroen zawsze dążyła do wprowadzania nowatorskich rozwiązań, które mają na celu poprawę komfortu podróżowania i zwiększenie wydajności samochodów.

Wynajem długoterminowy Citroen

Poznaj pełnię możliwości konfiguracji Citroen, jak i warunków finansowania poprzez leasing, wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy w Fleet Agency.