577 701 301 Zaloguj się

BMW

Kilka informacji o marce

BMW

BMW

BMW (Bayerische Motoren Werke) to niemiecki koncern motoryzacyjny, który powstał ponad 100 lat temu, w 1916 roku w Monachium. Co ciekawe, tak dobrze znane na całym świecie logo BMW jest nawiązaniem do początków firmy i lotniczej działalności, która zajmowała założycieli producenta. Dopiero od końca lat dwudziestych ubiegłego wieku BMW rozpoczęło produkcję samochodów. Koncern, który od samego początku istnienia działał niezależnie od innych niemieckich gigantów w branży, jest właścicielem takich marek jak Rolls-Royce czy Mini.

BMW
BMW
BMW

 / 

Samochody BMW w Fleet Agency

Obecnie BMW posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, ale również w Chinach czy Brazylii. Łącznie na całym świecie zatrudnia ponad 133 tysięcy osób. Ogromny sukces marka zawdzięcza typowemu dla niemieckiego przemysłu przywiązania do szczegółów i precyzji wykonania. Nic dziwnego, że w Polsce co roku rejestrowanych jest około 40 tysięcy pojazdów tej marki, co plasuje ją w pierwszej dziesiątce najchętniej wybieranych aut w naszym kraju. 

Obecnie jednymi z najpopularniejszych BMW są modele z serii X, a także serii 3, 2 oraz 1. Różnorodność wśród modeli BMW sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie - od luksusowych po typowo miejskie pojazdy z charakterem. BMW to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnych samochodów z mocnymi silnikami, które są jednocześnie zachwycające designersko. Marka słynie z solidnych aut, które sprawnie służą swoim właścicielom przez co najmniej kilkanaście lat. 

Pomagamy w finansowaniu samochodów BMW

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić w Fleet Agency

BMW to klasa sama w sobie, a co istotne - samochody tej marki są na wyciągnięcie ręki. Nie musisz posiadać znacznej sumy, aby od razu kupić nowy samochód. Możesz skorzystać z możliwości, jakie proponujemy w Fleet Agency. Interesuje Cię leasing? A może wynajem długoterminowy. Rozpocznij swoją przygodę z BMW bez konieczności decydowania się na ogromną inwestycję. Zgłoś się do nas, a znajdziemy dla Ciebie idealny samochód, a także formę finansowania, która będzie doskonale odpowiadała Twoim możliwościom i wymaganiom.