577 701 301 Zaloguj się

Najciekawsze SUV-y i crossovery w 2023 roku - przegląd modeli

Autor

Michal Macuk

Data

Kategoria

Ogólne

4

 min czytania

Zastanawiasz się nad nowym samochodem, ale wciąż nie możesz zdecydować się na konkretny model? A może szukasz korzystnej opcji w wynajmie długoterminowym lub leasingu? 

Przedstawiamy najciekawsze modele SUV-ów w 2023 roku!

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai to kompaktowy crossover SUV, który oferuje połączenie stylu, praktyczności i wszechstronności. Posiada nowoczesny i elegancki design z wyraźnymi liniami i charakterystyczną atrapą chłodnicy. Wnętrze Nissan Qashqai jest przestronne i dobrze zaprojektowane, zapewniając wygodne miejsca dla pięciu pasażerów oraz dużą przestrzeń bagażową.

Jeśli chodzi o osiągi, Nissan Qashqai oferuje różne opcje silnikowe, dostępne zarówno z manualną, jak i automatyczną skrzynią biegów. Qashqai zapewnia płynną i responsywną jazdę, sprawdzając się zarówno w mieście, jak i na dłuższych trasach. Nissan Qashqai jest również wyposażony w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak asystent utrzymywania pasa ruchu, awaryjne hamowanie i monitorowanie martwego pola.

Volvo XC60

Volvo XC60 to średniej wielkości luksusowy SUV, który łączy elegancję, komfort i zaawansowaną technologię. Prezentuje charakterystyczny skandynawski design Volvo, z minimalistycznym wnętrzem i wysokiej jakości materiałami. XC60 oferuje wyrafinowane i nowoczesne wrażenia z jazdy.

Wewnątrz Volvo XC60 znajduje się przestronna i starannie wykończona kabina, z luksusowymi fotelami i nowoczesnymi funkcjami. Volvo przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa, dlatego XC60 jest wyposażone w szereg technologii bezpieczeństwa, w tym systemy unikania kolizji, wykrywania przeszkód i zaawansowane funkcje wspomagania kierowcy.

Jeśli chodzi o osiągi, XC60 oferuje różne opcje silnikowe. Volvo zapewnia komfortową i stabilną jazdę, z responsywnym prowadzeniem i imponującą efektywnością paliwową.

Lexus NX

Lexus NX to kompaktowy luksusowy SUV, który wyróżnia się eleganckim designem, wysoką jakością wykończenia i zaawansowanymi technologiami. Posiada charakterystyczny grill w kształcie diamentu oraz dynamiczne linie nadwozia. Wnętrze NX jest starannie wykonane oraz oferuje wygodne miejsca dla pięciu pasażerów.

W Lexusie NX znajdziemy zaawansowane systemy infotainment oraz liczne funkcje bezpieczeństwa, takie jak system ostrzegania o kolizji, adaptacyjny tempomat czy asystent utrzymywania pasa ruchu. NX gwarantuje również opcje napędowe, w tym silniki benzynowe, hybrydowe oraz wersję z napędem na cztery koła. Zapewnia to zarówno oszczędność paliwa, jak i dynamiczną jazdę.

Toyota C-HR

Toyota C-HR to kompaktowy crossover, który wyróżnia się awangardowym i dynamicznym stylem. Posiada oryginalne linie nadwozia, wysokiej jakości wykończenie i unikalne detale. Wnętrze C-HR jest nowoczesne i przestronne, oferując ergonomiczne miejsca dla pięciu pasażerów.

C-HR wyposażony jest w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, takie jak system pre-kolizyjny, monitor martwego pola czy asystent utrzymania pasa ruchu. Oferuje również różne opcje napędowe, w tym silniki benzynowe, hybrydowe oraz napęd na przednie lub na cztery koła. C-HR zapewnia dynamiczną jazdę, dobre osiągi i przyjemne prowadzenie.

Kia Sportage

Kia Sportage to kompaktowy SUV, który łączy dynamiczny design, praktyczność i zaawansowane funkcje. Sportage wyróżnia się z charakterystycznym grillem, smukłymi reflektorami i muskularnymi proporcjami. Wnętrze Kia Sportage gwarantuje wygodne miejsca dla pięciu pasażerów oraz przestronność bagażnika.

Sportage jest wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji, takich jak system multimedialny z ekranem dotykowym, asystent parkowania, system monitorowania martwego pola czy adaptacyjny tempomat. Kia oferuje różne opcje silnikowe, a także napęd na przednie lub na cztery koła. Sportage zapewnia komfortową jazdę i dobrą dynamikę.

Audi Q5

Audi Q5 to luksusowy SUV, który odznacza się eleganckim designem, wysoką jakością wykonania i zaawansowanymi technologiami. Q5 wyróżnia się dynamiczną linią nadwozia. Wnętrze Audi Q5 jest przestronne, luksusowe i starannie wykonane, oferując wysoki komfort dla pięciu pasażerów.

Q5 gwarantuje różne opcje silnikowe, w tym benzynowe, wysokoprężne oraz hybrydowe, które zapewniają zarówno dynamiczną, jak i ekonomiczną jazdę. Samochód wyposażony jest w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, takie jak systemy aktywnego utrzymania pasa ruchu, adaptacyjny tempomat i systemy monitorowania otoczenia.

Hyundai Tucson

Hyundai Tucson to kompaktowy SUV, który łączy w sobie stylowe, praktyczne i dostępne cenowo rozwiązania. Tucson charakteryzuje się nowoczesnym designem z wyraźnymi liniami i charakterystyczną atrapą chłodnicy. Wnętrze Tucsona jest przestronne, funkcjonalne i oferuje wygodę dla pięciu pasażerów.

Tucson jest dostępny w wersjach z różnymi silnikami, które zapewniają różne poziomy osiągów i efektywności paliwowej. Samochód oferuje również różnorodne funkcje bezpieczeństwa, takie jak systemy unikania kolizji, asystent parkowania i monitorowanie martwego pola.

Najlepsze SUV-y i crossovery znajdziesz w wynajmie długoterminowym i leasingu operacyjnym w Fleet Agency! Posiadamy najkorzystniejsze opcje finansowania – sprawdź naszą ofertę!